FAIR PLAY DANA: Pogledajte što je danas napravio igrač Varaždina

U susretu 13. kola SuperSport HNL-a Dinamo je na stadionu Maksimir pred 4.500 gledatelja pobijedio Varaždin sa 3-1 preokretom u drugom poluvremenu.

Junak utakmice bio je Bruno Petković koji je bio najzaslužniji za preokret “modrih” postigavši u zadnjih pola sata dva gola, uz asistenciju. No, u drugom poluvremenu vidjeli smo još jednog junaka na djelu.

Naime, dogodio se trenutak o kojem će se najviše pričati. Riječ je o sjajnoj reakciji Matije Kolarića u 57. minuti.

Pao je u duelu s Livakovićem, sudac Patrik Kolarić je dosudio penal, ali je njegov prezimenjak priznao da nije bio penal. Čestitali su mu svi, od igrača Dinama do glavnog suca. I VAR bi vjerojatno vidio da nije bio penal, ali je Kolarićev potez svakako za svaku pohvalu.