FANTASTIČNA OBRANA: Pogledajte kako je Courtois obranio jedanaesterac hrvatskom reprezentativcu

Real Madrid u posljednjem kolu skupine F Lige prvaka vodi 2:0 protiv Celtica. Madridsku momčad u vodstvo je doveo Luka Modrić, koji je u šestoj minuti pogodio iz penala. Drugi kazneni udarac dosuđen je u 21. minuti, kada je precizan bio Rodrygo. No to nije bio posljednji penal na utakmici.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE COURTOIS OBRANIO JURANOVIĆEV PENAL

Sutkinja Stéphanie Frappart u 35. minuti označila je da je branič Reala Ferland Mendy napravio prekršaj pred svojim golom nad Lielom Abadom, pa je tako i škotski sastav dobio priliku s bijele točke postići pogodak.

Loptu je uzeo Josip Juranović, još jedan hrvatski reprezentativac. Pucao je snažno u desnu stranu Realova golmana Thibauta Courtoisa. Međutim, belgijski golman je obranio i sačuvao vodstvo svoje momčadi od 2:0.

Na 3:0 povisio je pomalo zaboravljeni Asensio…