FANTASTIČNE VIJESTI IZ ENGLESKE: Pogledajte što je Man. City napravio očajnoj Atalanti!

Prošle sezone zaista su bili sjajni u talijanskom prvenstvu, ali čini se kako je Atalanta zaista zalutala u Ligu prvaka. Potvrda je stigla još jednom…

Naime, u 1. kolu Lige prvaka Atalanta je gostovala kod Dinama, a hrvatski prvak teško je porazio Talijane s visokih 4:0. Briljirao je fantastični Mislav Oršić koji je postigao Hat-Trick. Ponadali su se suigrači našeg Pašalića kako će doći do prvih bodova protiv Šahtara. Poveli su ali ukrajinski prvak preokrenuo je rezultat te u posljednjim sekundama upisao veliku pobjedu.

A što se tek moglo očekivati od gostovanja kod goropadnog Manchester Citya, kojeg vodi veliki Pep Guardiola. Čak je Atalanta i povela u 28. minuti preko Ruslana Malinovskya. No, samo nekoliko minuta poslije ukazao se Sergio Aguero koji je s dva pogotka preokrenuo susret do kraja poluvremena.

U drugom poluvremenu vidjeli smo pravi potop Atalante. Posebno inspiriran bio je Raheem Sterling koji je postigao Hat Trick. Treba istaknuti kako je Sterling asistirao Agueru kod prvog pogotka pa se zaista može kazati kako je imao savršenu večer. Tako je City srušio Atalantu s visokih 5:1.

Inače, pad Atalante odlična je vijest za naš Dinamo i Šahtar. Manchester City ima tri pobjede iz tri utakmice pa se može kazati kako su već osigurali to prvo mjesto, dok će se za drugo boriti Dinamo i Šahtar. Hrvatski i ukrajinski prvak imaju po četiri boda dok je Atalanta na zadnjem mjestu bez bodova.

Za dva tjedna u Maksimiru gostuje Šahtar i Modri će imati veliku priliku da dođu do nove pobjede…

FINA LOVA: EVO KOLIKO JE DINAMO ZARADIO REMIJEM PROTIV ŠAHTARA

MOŽE LI TO DINAMO? Hrvatski prvak na korak do velikog ostvarenja!