FENOMENALNA IZJAVA: Evo što je zvijezda Dinama rekla nakon što su preskočili Bayern na tablici!

Dinamo je na gostovanju pobijedio RB Salzburg 0:2 u trećem kolu Lige prvaka.

Strijelci Dinama bili su Sandro Kulenović u 49. i Bruno Petković u 84. minuti, a austrijski viceprvak je od 66. minute imao igrača manje jer je direktan crveni karton dobio golman Alexander Schlager.

Zagrebačkom klubu ovo je bila prva pobjeda u novoj sezoni Lige prvaka nakon poraza od Bayerna (9:2) i remija s Monacom (2:2). Salzburg je doživio treći poraz nakon što nije uspio doći do bodova protiv Sparte Prag (3:0) i Bresta (0:4). Veznjak Dinama Petar Sučić dao je izjavu nakon utakmice

“Sjajna pobjeda, sjajna večer, sjajna utakmica. Na kraju je rezultat realan. Odigrali smo od prve do zadnje minute kako smo se dogovorili, iako je bila teška utakmica po teškom terenu. Malo smo sporije ušli u utakmicu, ali čim smo se priviknuli na uvjete, odmah nam je bilo lakše i bili smo sve boji i bolji”, rekao je Sučić na početku, pa odgovorio na pitanja novinara.