FENOMENALNA SLIKA: Svi su se pokupili s Etihada, a na terenu ostao legendarni dvojac…

Manchester City je ušao u četvrtfinale Lige prvaka nakon što je u uzvratnoj utakmici odigranoj pred praznim tribinama stadiona Etihad svladao Real Madrid 2:1, istim rezultatom kojim je pobijedio i u prvoj utakmici odigranoj prije pet mjeseci u Španjolskoj. (index.hr)

Manchester City je poveo već u 9. minuti pogotkom Raheema Sterlinga nakon velike pogreške Realovog braniča Raphaela Varanea. Madriđani su izjednačili u 28. minuti, a strijelac je bio Karim Benzema. Nakon nove pogreške Varanea Manchester City je u 68. minuti poveo 2:1, a strijelac je bio Brazilac Gabriel Jesus.

Manchester City će u četvrtfinalu Lige prvaka igrati protiv Lyona koji je iznenađujuće izbacio Juventus. Dvoboj je na rasporedu u subotu 15. kolovoza (21 sat), a bit će odigran na stadionu Jose Alvalade u Lisabonu, na kojem svoje domaće utakmice igra Sporting.

Nakon utakmice su kamere na praznom stadionu Cityja kamere uhvatile trenere Reala i Cityja Zinedinea Zidanea i Pepa Guardiolu kako su pokraj terena uz aut-liniju ugodno razgovarali nekoliko minuta.

Dvije nogometne legende koje kao treneri imaju zajedno pet Liga prvaka prijateljski su čavrljale dok su svi igrači već napustili travnjak Etihada.

OVO JE JAKO TUŽNO: BARCELONA POSTAVILA NEVJEROJATNU CIJENU ZA RAKITIĆA!

TREBA LI TO PRIHVATITI? POZNATI KLUB NUDI MANDŽUKIĆU 15 MILIJUNA KUNA PO SEZONI…

SPEKTAKULARAN TRANSFER: Nikola Moro ima novi klub!