FESTIVAL POGODAKA: Pogledajte vrhunski dribling i asistenciju Josipa Brekala za Wolfsburg!

Deveto kolo njemačke Bundeslige otvoreno je dvobojem Wolfsburga i Werder Bremena. Vukovi dosada nemaju ni jedan poraz u prvenstvu, tako je ostalo i nakon ove utakmice pa su uz Bayer Leverkusen jedine dvije neporažene momčadi. Bivši osvajači lige imaju četiri pobjede i pet remija.

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo započeo je susret od prve minute i bio vrlo dobar,  izašao je u 90. minuti, Wolfsburg je slavio 5:3. Trenutno se nalaze na petom mjestu uz utakmicu više u odnosu na konkurenciju. Najbolji strijelac kluba Weghorst je dao dva gola za domaćina, jedan su dodali braniči Brooks i Baku te mladi Bialek.

Naš reprezentativac je u 25. minuti sjajno izvrtio svoje čuvare u protivničkih 16 metara pa nabacio idealnu loptu za američkog stopera Johna Brooksa. Otkako je prebolio koronavirus Brekalo se vratio u prvu postavu i standardan je igrač u planovima trenera Glasnera. Drugi hrvatski reprezentativac Marin Pongračić nije bio u kadru zbog toga što je pozitivan na COVID-19.

U idućem kolu će Wolfsburg gostovati kod Kolna.

PROBLEMI ZA ZVIJEZDU: CRISTIANO RONALDO ŽELI ZAVRŠITI KARIJERU U ISKLJUČIVO JEDNOM KLUBU, A ONI GA NE ŽELE!