FINALE PRIJE FINALA: Ovo su parovi polufinala Lige prvaka!

Jučer i danas odigrane su uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka, a parovi polufinala već su poznati.

U Madridu na Santiago Bernabeuu vidjeli smo pravi spektakl između Real Madrida i Chelseaja. ‘Plavci’ iz Londona osvetili su se ‘Kraljevima’ pa je tako u uzvratu ponovljen rezultat iz prve utakmice. No, Madriđani su preko Benzeme zabili u produžecima i tako otišli u polufinale.

Španjolski Villarreal priredio je pravu senzaciju izbacivši Bayern Munchen. Bayern je poveo u 52. minutip reko Lewandowskog, a u 88. minuti navijače Bayerna šokirao je 22-godišnji Samuel Chukwueze. Zanimljivo, prošlogodišnji osvajači Europske lige imali su svega dva udarca u okvir u dvije utakmice. I to je bilo dovoljno za polufinale.

Ništa manje uzbuđenja mogli smo vidjeli i večeras. Naime, na uzvratnoj utakmici između Liverpoola i Benfice vidjeli smo čak šest golova, a susret je završio remijem 3:3. Izabranici Jurgena Kloppa tako su obranili golemu prednost iz prve utakmice kada su slavili 3:1. A prava strepnja sigurno je bila u Madridu gdje su se sreli Atletico Madrid i Manchester City. Na kraju je odigran susret bez golova, a u polufinale idu ‘Građani’ koji su slavili 1:0 u prvoj utakmici na Etihadu.

A ovo su polufinalni parovi:

Manchester City – Real Madrid

Liverpool – Villarreal

Prve utakmice na rasporedu su 26. i 27. travnja, a uzvrati su tjedan dana poslije. Finale će se igrati 28. svibnja u Parizu.

TUGA U NOGOMETNOM SVIJETU: UGASIO SE KULTNI TALIJANSKI KLUB!