FORMA JE PROLAZNA, KLASA JE VJEČNA: Karić zabio hat-trick za Varteks, prvi gol je remek-djelo!

Nekada moćni Varteks krenio je od početka. Reformirani klub danas se natječe u četvrtoj ligi hrvatskog nogometa i nada se povratku među elitu, gdje je uvijek pripadao.

Dovođenje legendarnog Veldina Karića bio je najbolji potez u nekoliko zadnjih godina. 45-godišnjak neumorno trese mreže u međužupanijskog ligi Varaždin-Čakovec.

U susjedskom derbiju Bumbari su slavili protiv Novog Marofa 4:1, Veldin je upisao hat-trick! Iako je zagazio u peto desetljeće i ima koju kilu viška, pokazao je da se radi o pravom majstoru nogometne igre.

Prvi pogodak je bio posebno lijep, lijevicom je primio loptu i u trku pogodio neobranjivo pod prečku. Tri minute poslije drugi puta se upisao u listu strijelaca, dok je u 63. minuti kompletirao hat-trick. Usput je upisao asistenciju za partnera iz napada, Tihomira Šoštarića. Apsolutni junak utakmice.

Uz nova tri gola, stigao je do ukupno šest pogodaka u šest kola, a Varteks je učvrstio vodeću poziciju na tablici uz gol razliku 18:2.

Za varaždinski klub je nastupao u zlatnim godinama njegove karijere od 1997. do 2004., u to vrijeme Varteks je rušio Aston Villu i Heerenveen.

SENZACIJA NA POMOLU: BECKHAM U SVOJ NOVI KLUB DOVODI JEDNOG OD NAJBOLJIH TRENERA DANAŠNJICE!?