U ovim trenucima igra se susret prvog kola skupine F između Maroka i Hrvatske. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Mora se priznati kako smo vidjeli jako siromašno poluvrijeme, a nešto vatrenije bilo je upravo pred kraj prvog dijela kada su ‘Vatreni’ skoro došli do vodstva. Nikola Vlašić je pucao s četiri metra, ali Bounou je to uspio obraniti.

No, neki navijači bruje o situaciju koja se dogodila u 44. minuti. Sosa je probio lijevu stranu i ubacio u peterac, Vlašić je išao sam na Bona, ali je iz same blizine pucao ravno u njega! Lopta se odbila i pogodila u ruku Amrabata, no sudac je ostao nijem.

Mnogi tvrde kako je sudac trebao pokazati na bijelu točku, dok drugi dio fanova tvrdi kako je igrač Maroka bio napucan te da nikako nije mogao izbjeći to…

JE LI OVO LUDOST ILI REALNOST? EVO GDJE BI SE 2030. GODINE MOGLO IGRATI SVJETSKO PRVENSTVO!