Nikola Vlašić, igrač Evertona koji se nalazi na posudbi u CSKA Moskvi, nastavlja s odličnom formom. Naime, njegov CSKA iz Moskve upisao je novu ligašku pobjedu na gostovanju kod Anžija iz Mahačkale. Nikola i suigrači slavili su rezultatom 2:0, a upravo je hrvatski igrač upisao prvi pogodak na utakmici.

Vlašić je postigao gol u 31. minuti, a s rezultatom 0:1 otišlo se na odmor. Konačnih 0:2 postavio je Fedor Chalov u 71. minuti.

CSKA je ovom pobjedom skočio na treće mjesto, a već imaju ozbiljnih -6 zaostatka za Zenitom iz St.Petersburga, koji također imaju i utakmicu manje. Dodajmo kao je slavio i Lokomotiv iz Moskve protiv Rostova 2:1. Za domaću momčad igrao je bivši reprezentativac Vedran Ćorluka.

A zanimljive scene dolazile su iz Mahačkale prije i poslije utakmice Anži – CSKA Moskva. Naime, veliki navijač domaćeg kluba je UFC prvak lake kategorije, Khabib Nurmagodemov. On je izveo početni udarac te je dijelio lopte navijačima. Za domaće medije otkrio je vrlo zanimljive detalje iz djetinjstva:

“Obožavao sam Anži. Nisam imao novca za kartu i čekao sam da me netko pusti. Znao sam dečka koji je trenirao hrvanje sa mnom, a radio je na ulazu. On me puštao bez karte na utakmicu. Tada nije bilo stolica, stajali smo i gledali. Puno se toga promijenilo,” prisjetio se Nurmagomedov dana kad je kao dječak pratio Anži.

Nakon utakmice Khabib je posjetio obje momčadi u svlačionicama i fotografirao se s njima. Uz njega je od svih igrača stajao baš – strijelac Nikola Vlašić.