Večeras su službeno započeli uzvratni susreti osmine finala Lige prvaka. Valencija će kod kuće ugostiti Atalantu dok će Leipzig ugostiti engleski Tottenham.

Nakon prvog dijela Leipzig ima 2:0, a ukupni rezultat je 3:0 za njemački sastav. Izabranici Josea Mourinha izgledaju zaista nemoćno na terenu, a teško da će preko Premiershipa doći do Lige prvaka za iduću sezonu. Tottenham je nakon finala prošle sezone doživio pravi krah u aktualnoj sezoni.

Što se tiče druge utakmice, tu imamo jako tužne slike. Atalanta iz prve utakmice nosi golemu prednost od čak tri pogotka. Talijani su opet ofenzivno ušli u dvoboj  pa su poveli već u trećoj minuti preko Iličića koji je pogodio s bijele točke.

Rezultat je izjednačio Gameiro u 21. minuti, ali gosti u 43. minuti opet imaju penal kojeg još jednom realizira Josip Iličić, sjajni slovenski ofenzivac koji igra najbolju sezonu u karijeri.

POZNATI PORTAL TVRDI: NIKO KOVAČ PREUZIMA KLUPU NJEMAČKOG PRVOLIGAŠA!

PRIJATELJ U NEVOLJI: NEĆETE VJEROVATI TKO JE UNAJMIO ODVJETNIKE I PLATIO ČAK 4 MILIJUNA EURA KAKO BI IZBAVIO RONALDINHA IZ ZATVORA!

NE MOŽE LUĐE: Evo kako će se odlučiti prvak Italije!