FRANCUSKA LIGUE 1: Veliki preokret Nice protiv St. Etiennea

U pretposljednjoj utakmici 36. kola francuske Ligue 1 nogometaši Nice su na domaćem terenu svladali St. Etienne 4-2 čime su skočili na četvrto mjesto ljestvice.

Na poluvremenu je St. Etienne vodio 2-0. Prvo je Bouanga u 11. minuti načeo domaćina, dok je u sudačkoj nadoknadi Youssouf povećao na 2-0. No, u nastavku se kompletna situacija na terenu promijenila i domaćin je ugrabio važna tri boda.

Prvo je Bard smanjio na 1-2, a potom je Delort postigao dva pogotka unutar samo tri minute (60. i 62. minuta) za preokret na 3-2. Sve je zaključeno golom Boudaouija deset minuta prije kraja.

St. Etienne je ostao u teškoj situaciji na ljestvici. Trenutačno je 18., a s te pozicije klub će na kraju sezone igrati dodatne kvalifikacije za ostanak ili ulazak u elitu.