FRANCUSKA: Lyon protiv Angersa prekinuo crni niz

U susretu 30. kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon je pobijedio Angers sa 3-2 upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri susreta.

Lyon je imao 1-0 i 2-1, Angers se oba puta vratio, no domaćin je trećim golom u završnici susreta odlučio pitanje pobjednika.

Moussa Dembele je doveo Lyon u vodstvo u 26. minuti. Izjednačio je Matthias Lage u 50. minuti, no samo dvije minute kasnije Dembele je svojim drugim golom vratio “lavove” u prednost. Sofiane Boufal je u 59. minuti još jednom poravnao, a pitanje pobjednika razriješio je gol Tetea u 80. minuti.

Mladi brazilski veznjak je prije tri dana stigao u Lyon iz ukrajinskog Šahtara i trebale su mu samo dvije minute kako bi se upisao među strijelce. Tete je ušao u igru u 78. minuti, a dvije minute kasnije zabio je za pobjedu.

Lyon je sada deveti sa 45 bodova, dok je Angers na 14. poziciji sa 32 boda. Večeras se još sastaju PSG i Lorient.

TO SE ZOVE POJAČANJE: HAJDUK SPLIT DOGOVORIO DOLAZAK HRVATSKOG REPREZENTATIVCA!