FRANCUSKA: Pobjeda PSG-a, dva gola i tri asistencije Mbappea

U posljednjem susretu 30. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG se lako obračunao s Lorientom pobijedivši sa 5-1.

PSG su do 21. ligaške pobjede sezone predvodili Kylan Mbappe, Neymar i Lionel Messi. Mbappe je zabio dva gola i upisao tri asistencije, Neymar je postigao dva, a Messi jedan pogodak.

Neymar je zabio prvi gol na utakmici u 12. minuti, Mbappe je u 28. minuti povisio na 2-0, da bi Terem Moffi u 56. minuti vratio nadu gostima. No, Mbappe u 67. i Messi u 73. minuti su zaključili priču, a u posljednjim trenucima susret drugi gol na utakmici postogao je i Neymar.

U ranije odigranom susretu Lyon je pobijedio Angers sa 3-2 upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri susreta.

PSG sada vodi sa 68 bodova, Marseille ima 56, a Rennes je treći sa 53 boda. Slijede Strasbourg i Nica sa po 51 bodom.