FRUSTRACIJE ISKALIO NA SUCU: Messi zaradio karton nakon posljednjeg sučevog zvižduka!

Kriza Barcelone se i dalje nastavlja. U sedmom kolu španjolskog prvenstva Katalonci su kod kuće odigrali 1:1 protiv Athletic Bilbaa.

Messi izgubio živce

Athletic Bilbao je šokirao Nou Camp u 41. minuti golom De Marcosa. Odluka trenera Ernesta Velverdea da odmara Messija pokazala se kao veliki promašaj, tako da je argentinski čarobnjak u igru ipak ušao i to u 55. minuti. Upravo je Messi u 84. minuti pridonio izjednačenju.

Vratar Athletica Simon obranio je Messijev udarac no lopta se opet odbila do Argentinca, koji je ovog puta dodaje El Haddadiju koji zabija za konačnih 1:1.

Zanimljivo, Lionel Messi je nakon posljednjeg sučevog zvižduka poprilično burno verbalno napao glavnog djelitelja pravde Jaimea Latru. Sudac ga je zbog ovog ispada nagradio žutim kartonom, uz riječi: „Dajem sve od sebe.“

Na kraju se u sukob umiješao Barcelonin delegat Carlos Naval, koji je ljutog Messija uspio nagovoriti da napusti teren.

Spomenimo kako je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao cijelu utakmicu.

JAVIO SE HAJDUK: Evo što su rekli za nesretnog vatrogasca!

Bjelica iskreno prokomentirao tvrdu utakmicu: „Ne opravdavam svoje igrače što nisu dali koliko su mogli!”