GDJE JE NAUČIO OVAKAV RJEČNIK? Pogledajte zašto je danas Mourinho dobio crveni karton!

Jose Mourinho i njegova Roma nastavljaju igrati toplo hladno u domaćem prvenstvu. Rimljani su danas u sklopu sedmog kola na svom terenu poraženi s minimalnih 0:1 od Atalante.

Klub iz glavnog grada će sigurno imati dodatnog razloga za tugu jer su u potpunosti izdominirali utakmicu, ali lopta nije htjela u mrežu. Uputili su čak 21 udarac prema vratima Atalante, dok su gosti imali samo jedan udarac u okvir vrata. I taj je bio dovoljan za velika tri boda.

A novi show uspio je napraviti ‘Special One’, i to u 57. minuti utakmice kada je dobio crveni karton. On je u 57. minuti pobjesnio na suca Danielea Chiffija, kada je vidio da on start nad Zaniolom u kaznenom prostoru gostiju nije kaznio penalom za Romu.

Mourinho je van sebe, vitlajući rukama i urlajući psovke utrčao u teren i krenuo prema sucu. Vikao mu je na portugalskom “Jebi se! Kurčino! Kurvin sine!”, na što mu je sudac dao crveni karton. Mourinho je i nakon isključenja dobacivao uvrede Chiffiju.