GENIJALNA IDEJA: Ovi su si kraljevi unaprijed istetovirali pobjednika Eura, naravno – pogriješili su!

Da je tetoviranje pobjednika nekog natjecanja prije nego što zaista i završi to natjecanje jako glupa ideja, najbolje znaju pojedini navijači…

Genijalna ideja

Talijanska nogometna reprezentacija je osvojila europski naslov nakon što je u finalu Eura, na Wembleyju pred 67.000 gledatelja pobijedila Englesku. Azzuri su bili bolji nakon izvođenja jedanaesteraca, a ovo im je drugi europski naslov.

Englezi su tjednima uoči finala bili u euforiji, uvjereni kako će konačno nešto osvojiti. Podsjećamo, davne 1966. su osvojili naslov svjetskih prvaka, pobijedivši u finalu Njemačku.

Neki navijači engleske reprezentacije su bili toliko uvjereni kako će ovojiti ovogodišnju Euro pa su uoči finala već tetovirali prigodne tetovaže. Naravno, sve su one vezane za osvojeni Euro, što se na kraju ipak nije dogodilo.