GOLEMA TUGA: UEFA dvojici igrača Reala neće priznati osvajanje Lige prvaka

Real Madrid je pobjedom nad Liverpoolom osvojio 14. Ligu prvaka u povijesti kluba. Madridska momčad proslavila je još jednu titulu nakon što je na nevjerojatne načine u nokaut-fazi izbacila PSG, Chelsea i Manchester City pa u finalu s minimalnih 1:0 slavila nad Liverpoolom.

Iako su dobili medalje, Isca i golmana Andrija Lunina UEFA neće smatrati osvajačima elitnog nogometnog natjecanja, piše Marca.

Razlog je taj što obojica nisu upisali nijedan nastup u Ligi prvaka ove sezone. Isco je za madridski klub nastupao devet godina, a sada će ga kao 30-godišnjak i slobodan igrač napustiti.

U oproštajnoj objavi na Instagramu opisao je svoj dolazak u Real Madrid, objasnio da je osvojio više titula nego što je mogao sanjati, upoznao krasne ljude i zauvijek se zaljubio u klub. Spominje se da bi karijeru mogao nastaviti u Betisu. Lunin bi, prema pisanju Marce, također mogao pronaći novu sredinu. U Real je došao 2018. godine, ali je većinu vremena proveo na posudbama.

BOMBA NA POLJUDU: ZVIJEZDA HAJDUKA IDE U ATALANTU ZA SEDAM MILIJUNA EURA