GOSPODIN I U PORAZU: Evo što je Nenad Bjelica rekao nakon poraza od Citya!

Manchester City uz mnogo muke ipak je uspio svladati zagrebački Dinamo. Rezultat je bio 2:0, a golove su postigli Sterling i Foden. Vrlo iskren i emotivan nakon utakmce bio je Nenad Bjelica, trener Dinama.

“Ponosan sam, svih 95 minuta smo igrali otvorenu utakmicu. Svaka čast navijačima, nadam se da će nas tako bodriti i u sljedećim utakmicama, mi ćemo im vratiti na terenu, siguran sam. Bili smo impresionirani stadionom i tom ekipom. Jako smo im malo dali u drugom poluvremenu, u prvom smo im dali sve zbog naših pogrešaka.”, rekao je trener hrvatskog prvaka.

Modri se sada okreću dvoboju protiv Slaven Belupa, a onda slijedi reprezentativna stanka. Nakon toga Dinamo će u goste kod Šahtara, a već u 4. kolu će Šahtar biti gost na Maksimiru. I tu bi Dinamo trebao doći do bodova…

Dodajmo kako je u ranijem terminu odigran dvoboj između Atalante i Šahtara. Talijani su poveli, ali ukrajinski prvak napravio je potpuni preokret. Talijane će sigurno peckati što su primili gol u 96. minuti i tako se stavili u katastrofalnu poziciju s obzirom da u dvije utakmice nemaju ni jedan bod.

IZ SPLITA STIGLA VIJEST KOJE SU SE NAJVIŠE BOJALI: SVI SU OSTALI U ŠOKU KADA JE POLICIJA PRIVELA TOG ČOVJEKA ZBOG ULAZNICA ZA MAĐARE!

GOSPODSKI POTEZ: Evo kako je Pep Guardiola iznenadio Bjelicu uoči utakmice!