Gotovo je: Dinamo predstavio prvo zimsko pojačanje!

Dinamo je doveo svoje prvo zimsko pojačanje!

m.j. | 14. siječnja 2026.
dinamo
Foto: anonimio_motion/Mijo Vračević

Zagrebački Dinamo potvrdio je prvo pojačanje u zimskom prijelaznom roku – na Maksimir je stigao 18-godišnji napadač Roko Ban, i to kao slobodan igrač. Prema informacijama Šibenskog sporta, Ban je raskinuo ugovor sa Šibenikom te tako bez odštete potpisao za Modre.

Ban je nogometno odrastao u Hajduku, nastavio kroz Dugopolje, a prošle sezone postao je član Šibenika. U klubu s Šubićevca odigrao je sezonu u kadetskom i juniorskom pogonu, dok je ove godine upisao 23 nastupa i osam pogodaka za juniore, uz dva seniorska nastupa pod trenerom Marinom Oršulićem.

U Dinamu njegov dolazak vide kao ulaganje za budućnost. Ban će se priključiti juniorskoj momčadi, gdje će imati priliku nametnuti se i izboriti minute na višoj, seniorskoj razini.

Gotovo je: Dinamo predstavio prvo zimsko pojačanje!

Instagram