Gotovo je: Dinamo predstavio prvo zimsko pojačanje!
Dinamo je doveo svoje prvo zimsko pojačanje!
Zagrebački Dinamo potvrdio je prvo pojačanje u zimskom prijelaznom roku – na Maksimir je stigao 18-godišnji napadač Roko Ban, i to kao slobodan igrač. Prema informacijama Šibenskog sporta, Ban je raskinuo ugovor sa Šibenikom te tako bez odštete potpisao za Modre.
Ban je nogometno odrastao u Hajduku, nastavio kroz Dugopolje, a prošle sezone postao je član Šibenika. U klubu s Šubićevca odigrao je sezonu u kadetskom i juniorskom pogonu, dok je ove godine upisao 23 nastupa i osam pogodaka za juniore, uz dva seniorska nastupa pod trenerom Marinom Oršulićem.
U Dinamu njegov dolazak vide kao ulaganje za budućnost. Ban će se priključiti juniorskoj momčadi, gdje će imati priliku nametnuti se i izboriti minute na višoj, seniorskoj razini.
