HAALAND SE VRATIO: Zabio pogodak, pa se neverbalno sukobio s jednom navijačicom!

Norveški napadač danas je postigao svoj deseti pogodak u Bundesligi ove sezone, a ovo mu je bio tek sedmi nastup.

Gospođa mu brutalno odgovorila

Borussia je u derbiju 13. kola Bundeslige kao gost savladala Wolfsburg s 3:1. U toj se utakmici na teren, nakon 39 dana izbivanja zbog ozljede, vratio Borussijin najbolji igrač, Erling Haaland.

Wolfsburg je poveo pogotkom Weghosrta u 2. minuti, do poluvremena je poravnao Can u 35. iz kaznenog udarca. Borussiju je u vodstvo doveo Malen u 55. minuti. Haaland je u igru ušao u 73. minuti, a samo osam minuta potom je pogodio za potvrdu pobjede svoje momčadi.

Nakon postignutog pogotka Haaland je u euforiji usmjerio prst prema jednoj navijačica Wolfsburga. Gospođa je očito bila nezadovoljna što je Haaland pokazao upravo u njenom pravcu pa mu je odgovorila svima poznatom neverbalnom gestom.