Hajduk teškom mukom u produžecima spasio sezonu, kapetan se ozbiljno ozlijedio!

Splitski Hajduk je puno teže od očekivanog porazio Šibenik i prošao u četvrtfinale hrvatskog Kupa. Hrabri i vrlo nezgodni Šibenčani su pali tek u samoj završnici drugog produžetka na Šubićevcu.

Domaći su poveli na početku utakmice autogolom Mirka Ivanovskog u 13. minuti, Said je tri minute prije kraja regularnog dijela poravnao na 1:1, da bi mladi Stanko Jurić zabio za pobjedu u 119. minuti produžetka.

Vratar Šibenika Labrović bio je sjajan večeras, mediji pišu da je njegova ekipa zaslužila barem lutriju penala, Hajduk je prema golu Narančastih uputio čak 33 udarca.

Prolazak u osam najboljih Bijeli su platili teškom ozlijedom jednog od najvažnijih igrača, Mije Caktaša. Kapetan splitskog broda je nakon jednog duela nezgodno pao na travnjak i po svemu sudeći slomio ruku. Hitno je prebačen u bolnicu i trpio je velike bolove dok je napuštao Šubićevac.

U ranije odigranim dvobojima plasmane u četvrtfinale bez većih problema izborili su Dinamo, Osijek i Slaven Belupo, dok je to u utorak uspjelo Lokomotivi i Interu. Posljednjeg putnika u četvrtfinale doznat ćemo  kada završi zanimljiv ogled Varaždina i Rijeke.

LUDO, ALI ISTINITO: FIFA donosi pravu revoluciju za sljedeće Svjetsko prvenstvo!

ZA RUBRIKU VJEROVALI ILI NE: Ruski igrač zabio pogotke kakve nitko u povijesti nije uspio!