Hajdukov napadač postigao prvi gol nakon 14 mjeseci čekanja

Gorica u 31. kolu HNL-a kao domaćin slavila protiv Hajduka rezultatom 3:1. Splićani su sve dalje od druge pozicije koja vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka naredne sezone.

Već u 18. minuti Hamad je doveo domaćina u prednost, a u 43. minuti Suk je nakon kornera povisio na 2:0. Hajduk je do vrlo važnog pogotka stigao u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena kada je gol postigao Jakoliš.

Ovo je bio prvi gol za Jakoliša nakon čak 14 mjeseci. Naime, prethodni gol postigao je 13. travnja 2019. godine kada je pogodio za Admiru Wacker protiv Wacker Innsbrucka, prenosi index.hr.

Prema podacima Transfermarkta, Jakoliš je u 125 nastupa za šest različitih klubova postigao tek 11 golova. Za Hajduk je do večeras odigrao 17 utakmica u kojima nije postigao nijedan gol.

Pet je kola ostalo do kraja prvenstva, a svaki je susret od kapitalne važnosti u borbi za drugo mjesto i kvalifikacije za Ligu prvaka. Ovim porazom Hajduk je ostao na 54 boda, tri manje od Lokomotive koja je druga.

BOMBA OD TRANSFERA: ATALANTA DOVODI JOŠ JEDNOG HRVATA!

JAVIO SE FIRMINO: Zvijezda Liverpoola odgovorila Kramariću nakon penala protiv Borussije!