HAJDUKOVAC NA POSUDBI U LASK-U OPET BRILJIRAO: Prvo je asistirao, a onda i zabio!

Hajdukovac na posudbi u LASK-u danas je opet briljirao U susretu 1. kola austrijske Bundeslige asistirao je za vodeći gol LASK-a, a kasnije je i zabio.

Nastavlja sa sjajnim predstavama

Marin Ljubičić nastavlja s odličnim igrama u dresu LASK-a, koji ga je ove sezone posudio od Hajduka. Mladi napadač je u prvoj utakmici u kupu zabio hat-trick, a danas je opet briljirao. U susretu 1. kola austrijske prve lige, Ljubičić je bio asistent i strijelac, na utakmici protiv Austrije iz Klagenfurta.

Ljubičić je u 14. minuti prihvatio odbijenu loptu na 40 metara od gola i sjurio se u šesnaesterac. Pucao je po golu, no neuspješno. Ipak, lopta se odbila do Nakamure kojemu nije bilo teško zabiti za vodstvo LASK-a.

Na otvaranju drugog poluvremena Ljubičić je zabio svoj prvi ligaški gol. Ovaj put je Nakamura bio asistent. Nakon što je Japanac lijepo prošao po lijevoj strani, ubacio je u peterac. Ljubičić je pratio čitavu akciju i u padu zabio za 3:0. LASK je na kraju slavio s 3:1.

Asistenciju možete vidjeti OVDJE, a pogodak OVDJE.