HIT NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: Pogledajte što je Mitrović napravio Van Dijku!

Fulham je šokirao Liverpool i na startu sezone odigrao 2:2 protiv jednog od glavnih favorita prvenstva. Novi prvoligaš mogao je iz utakmice izvući i više s obzirom na to da je dvaput vodio, ali su se Redsi uspjeli vratiti i spasiti barem jedan bod u Londonu.

Za goste su po gol i asistenciju upisali Mohamed Salah i Darwin Nunez, dok je kod domaćih briljirao srpski napadač Aleksandar Mitrović. On je dao oba gola za Fulham, a drugi je postigao iz penala koji je sam i izborio. Odigrao je i osim toga odličnu utakmicu, osvojio je hrpu duela i bio vrlo koristan za momčad.

Jedan od njegovih najboljih poteza na susretu stigao je u drugom poluvremenu. Primio je loptu na 30 metara od svojeg gola i otresao Liverpoolovog kapetana Jordana Hendersona sa sebe. U nastavku akcije prodao je dvostruki lažnjak jednom od najboljih stopera svijeta Virgilu van Dijku i sačuvao je loptu za svoju momčad.