HOĆE LI HAJDUK POŽALITI ŠTO GA JE PUSTIO? Pogledajte što je Marin Ljubičić napravio u debiju za LASK!

Marin Ljubičić (20) je prije dva tjedna iz Hajduka otišao na posudbu u austrijski LASK iz Linza. Četiri dana kasnije nakon 12 minuta debija zabio je rumunjskom Rapidu 1923, a danas je u utakmici austrijskog kupa imao službeni debi u kojem je zabio tri gola u razmaku od deset minuta.

LASK gostuje kod niželigaša Schwaza, koji je poveo golom Auera u drugoj minuti. LASK je do poluvremena preokrenuo na 3:1 golovima Nakamure u 20., Stojkovića u 28. te Ljubičića u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. U 54. i 56. minuti Ljubičić je ponovno bio strijelac. S ta dva gola LASK je povisio na 5:1. Šesti gol za goste zabio je Goiginger u 65. minuti.

Podsjetimo, Hajduk i LASK postigli su dogovor o posudbi 20-godišnjeg napadača do kraja sljedeće sezone, odnosno do ljeta 2023. godine, uz opciju otkupa ugovora. Kasnije je objavljeno da LASK ugovor mladog napadača Hajduka ima pravo otkupiti za 2.4 milijuna eura.

Utakmica je završila rezultatom 1:9…