HOĆE LI MU SE TO OSVETITI? Pogledajte nevjerojatni kiks Bayerna!

U Engleskoj imamo slučaj kao da Arsenal, Chelsea i Man. United ne žele u Ligu prvaka. U Njemačkoj kao da Bayern i Borussia Dortmund ne žele osvojiti naslov prvaka Njemačke!

Naravno, to je bila šala. No, fascinira kako su ovi velikani kiksali ovog vikenda, a najviše nas je iznenadio težak poraz Borussije Dortmund kod kuće protiv Schalkea koji igra jednu od najgorih sezona u povijesti kluba. No, Bayern ih prati po tom pitanju! Kovač i njegovi momci remizirali su kod Nurnberga 1-1.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a Nurnberg odmah u 48. minuti dolazi u vodstvo preko Matheus Pereire. Bayern je izjendačio preko Gnabrya tek u 78. minuti. A onda pravi šok za navijače Bayerna, vjerujemo i za Niku Kovača.

Naime, domaćin je bio jedanaesterac, ali Tim Leibold nije ga realizirao u 91. minuti. Da stvar bude gora Nurnberg bi s ovom pobjedom došao na -2 Stuttgartu koji drži ‘spasonosno’ 16. mjesto u Bundesligi. To mjesto donosi Pay-off za ostanak u Bundesligi, a igra se protiv trećeplasiranog iz druge lige.

Ovaj rezultat identično je naškodio i Bayernu koji sada ima samo +2 ispred Borussije Dortmund. U Njemačkoj još imamo za vidjeti tri kola. Bayern će u 32. kolu ugostiti Hannover koji je već jednom nogom u drugoj ligi. Borussia Dortmund će kod Werdera iz Bremena. U 33. kolu BVB će ugostiti Fortunu iz Dusseldorfa dok će Bayern imati dvoboj kod Leipziga.

U posljednjem kolu Bayern će ugostiti Eintracht Frankfurt dok će BVB igrati protiv Borussije M’Gladbach.