HOROR U GORICI: Hajduk još jednom katastrofalan, gubi drugo mjesto…

U ovim trenucima igra se ligaško kršaj između Gorice i Hajduka. U pitanju je dvoboj 32. kola. No, nakon prvih 45 minuta prava tragedija za goste…

Domaćinu ova utakmica baš i ne znači puno ali zato Hajduku znači mnogo. Naime, Gorica ima golemu prednost od čak 2:0, a golove su zabijali Hamad i Suk. Kako sada stvari stoje Hajduk gubi drugo mjesto gdje se sad nalazi Lokomotiva koja je ranije svladala 2:0 Varaždin.

Prvi gol pao je u 19. minuti. Probao je Lovrić, pa Sok, no na kraju je lopta došla do Hamada koji zabija za 1:0. Ndiaye je sam bio pred Posavcem, ovaj mu je obranio, obrana Hajduka je bila tko zna gdje, pa je lopta opet došla do Ndiayea koji dodaje Hamadu, a Iračanin zabija.

Drugi gol pao je u 44. minuti, a zabio je veznjak Suk nakon kornera. U 16-ercu je nastala velika gužva, a lopta je prebačena do Suka koji snalažljivo pogađa za 2:0. No, blijedih 45 minuta Hajduk je uspio spasiti golom u sudačkoj nadoknadi. Zabio je Jakoliš.

Dvoboj su zasad obilježile loše reakcije obrane Hajduka, ali sve se može popraviti u drugom poluvremenu.

JAVIO SE FIRMINO: Zvijezda Liverpoola odgovorila Kramariću nakon penala protiv Borussije!