Hrvati, imamo novu zvijezdu: Pogledajte kako je skromni Marko Rog osvojio Talijane u derbiju s Juventusom!

Juventus je napravio veliki preokret protiv Napolija u prvoj utakmici talijanskog Kupa. “Stara dama” slavila je s 3:1. Za goste su počeli Strinić i Rog, koji je oduševio svoje navijače, dok su za Juve zaigrali Mandžukić i Pjaca.

Rog oduševio

Napoli je nakon prvog dijela imao vodstvo 0:1, a pogodak je postigao Callejon nakon asistencije sjajnog Insignea. Ipak, argentinski duo Dybala i Higuain u drugom poluvremenu radi pravi show te donosi bitnu pobjedu Juventusu.

Gosti su nakon utakmice rigali vatru prema sucu jer smatraju kako je bilo previše sramotnih odluka na račun Napolija. Preko Twittera su se oglašavali poneki igrači te sportski direktor Napolija, Cristiano Giuntoli: “Smatramo da je važno da se javnost zahvali igračima na njihovoj igri i da kažemo da smo izašli poraženi dvjema odlukama koje ne samo da nisu sporne nego su sramotne i štetne za čitav talijanski nogomet,”.

S druge strane navijači su unatoč porazu oduševljeni partijom koju je pružio bivši igrač Dinama, Marko Rog. Bilo ga je po cijelom terenu i zbog toga navijači jako cijene njegov učinak te očekuju da će u budućim utakmicama dobiti više prilika. Čak su i talijanski mediji nakon utakmice istaknuli njegov doprinos u igri Napolija.

Gazzetta dello Sport piše da Rog jednostavno imati više minute jer radi se o pravom nogometnom dragulju. Čini se da u Napoliju konačno postaju svjesni toga…

Uzvrat je na rasporedu 5. travnja, a danas će igrati Lazio i Roma.

Bravo gospodine Kovač: Bivši hrvatski izbornik odveo Eintracht Frankfurt u polufinale njemačkog kupa!