HRVATSKA LOVI PRVO ZLATO: Evo kad igramo finale Lige nacija!

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Nizozemsku u polufinalu Lige nacija nakon produžetaka. U regularnom dijelu je bilo 2:2, a onda su Vatreni postigli još dva pogotka u produžecima.

Nizozemci su poveli u 34. minuti preko Malena, a taj rezultat nije se mijenjao do kraja prvog dijela. U drugom poluvremenu gledamo potpuno drugu Hrvatsku koja radi preokret preko Andreja Kramarića i Marija Pašalića. No, onda nas je zadesio pravi šok kada je Lang izjednačio u 96. minuti.

Međutim, Zlatko Dalić i društvo već su naviknuli igrati produžetke s obzirom na golemo iskustvo sa posljednja dva Svjetska prvenstva. Izbornik u igru ubacuje Petkovića, a ovaj mu se odužuje prekrasnim golom u 99. minuti za 3:2. Konačnih 4:2 postavio je kapetan Luka Modrić.

Finale Lige nacija igrat će se u nedjelju. Hrvatska čeka pobjednika susreta u kojem se u četvrtak u 20:45 sastaju Španjolska i Italija.

Dodajmo kako su naši nogometaši imali prekrasnu podršku s obzirom da je na stadionu u Rotterdamu bilo čak 15 tisuća Hrvata. Zaista spektakularno, a sada čekamo sljedećeg protivnika..