HRVATSKIM TRENERIMA IDE SJAJNO: Ivan Jurić osvojio bod protiv Juventusa, imenjak Leko drži prvo mjesto u Belgiji!

Hrvatskom treneru na klupi Verone protiv prvaka Juventusa ide zaista sjajno. U sklopu petog kola Serie A uspio je osvojiti bod na teškom gostovanju u Torinu, Verona je odigrala 1:1. Staroj dami je prvo poništen gol Morate nakon intervencije VAR-a u prvom poluvremenu, a gosti su u vodstvo stigli preko Favillija u 60. minuti.

Novo pojačanje Dejan Kulusevski spasio je Juve od poraza nakon što je u 78. minuti postavio konačnih 1:1. Jurić je već dva puta slavio protiv talijanskog velikana, to je ostvario na klupi Genoe i Verone dok je sada uzeo vrlo dobar bod. Verona se trenutno nalazi na osmom mjestu dok je Juventus peti.

Njegov imenjak Ivan Leko također sjajno gura, momčad Antwerpa je doveo do mjesta lidera belgijske Jupiler lige nakon što je na domaćem terenu uzeo sva tri boda kontra Beerschota, završilo je 3:2. Antwerp je tako prvi sa 20 osvojenih bodova, drugi je prvak Club Brugge koji zaostaje bod dok Charleoi ima utakmicu manje.

Hrvatski treneri su u zadnjih nekoliko godina sve brojniji te uspješniji u najjačima europskim ligama.