I DALJE IMA ONO NEŠTO: Zaboravljena zvijezda Milana zabila golčinu iz voleja!

U američkoj MLS ligi noćas je odigrana vrlo zanimljiva utakmica između Los Angelesa i Orlando Citya. Gledatelji su mogli vidjeti čak šest pogodaka.

Golčina Pata

Los Angeles je bez problema uspio doći do punog plijena na gostovanju kod Orlando Citya. Poveli su već u 24. minuti utakmice kada je Rodriguez pogodio za 1:0.

Mnoge je na svoje najbolje dane, samo desetak minuta nakon prvog pogotka, podsjetio Alexandre Pato. Pomalo zaboravljena bivša zvijezda Milana, koja danas igra za Orlando u 36. je minuti postigla fantastičan pogodak iz voleja za 1:1.

Na žalost po domačina, Los Angeles je ponovno poveo, a gol za 1:2 zabio je Murillo. Na samom završetku prvog poluvremena Orlando se ponovo vraća, a ovaj put strijelac za 2:2 bio je Moutinho.

Ipak, u nastavku susreta, za Los Angeles su zabili još Sanchez i Opoku, za konačnih 2:4.