I DALJE MISLITE DA JE NAJBOLJI? Pogledajte nevjerojatnu pogrešku Davida De Gee!

Everton i Manchester United odigrali su 1:1 na Goodison Parku u sklopu 28. kola engleskog Premeirshipa. Utakmicu je obilježio nevjerojatni kiks Davida De Gee, prvog vratara Manchester Uniteda.

Domaća momčad povela je već u trećoj minuti igre pomalo nevjerojatnim kiksom golmana Manchester Uniteda Davida De Gee. Jedan od igrača Uniteda vratio je svom golmanu loptu, a on se malo previše zaigrao. Calvert-Lewin istrčao je u visoki presing na njega, a De Gea je ispucao loptu i pogodio – protivnika! Lopta se na komični način odbila u gol, a domaći navijači dobili su sasvim neočekivano slavlje.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

No, po tko zna koji put spasitelj je opet bio Bruno Fernandes, sjajni portugalski veznjak koji je ove zime stigao iz Sporting Lisabona. 25-godišnjek Portugalcu ovo je već treći gol za United.

Gylfi Sigurdsson je u 57. minuti pogodio lijevu vratnicu iz slobodnog udarca, a De Gea se donekle iskupio u 69. minuti kada je obranio zicer Calvert-Lewinu i spriječio poraz Uniteda u Liverpoolu.

Na kraju utakmice crveni karton dobio je trener Evertona, Carlo Ancelotti. Naime, slavni talijanski trener potpuno je izgubio živce jer je bio uvjeren kako su suci ponišitili čisti pogodak njegove momčadi. No, povratka nije bilo…

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE

BIO JE PRVAK HRVATSKE, ALI ČVRSTO VJERUJE: “Dinamo je velik, ali Zvezda je najveća na Balkanu!”