I REBIĆ JE OZLIJEĐEN: Evo što su otkrili liječnici AC Milana…

Talijanski AC Milan sinoć je kreirao veliki povratak protiv Hellas Verone na San Siru. Gosti su imali 0:2 nakon prvih 45 minuta, a onda su Rossoneri u drugom poluvremenu ipak došli do pobjede.

No, u 36. minuti utakmicu je morao napustiti hrvatski napadač Ante Rebić koji se ozlijedio. On je ostao ležati nakon što je osjetio bol u nozi, pa ga je zamijenio Leao, koji je kasnije asistencijom za Girouda pokrenuo preokret.

Calciomercato javlja da su Milanovi liječnici dijagnosticirali ozljedu lijevoga gležnja te podsjeća da je Rebić ranije završio posljednji trening prije utakmice zbog bolova u peti iste noge.

Nakon današnjih pregleda bit će jasnije koliko je ozbiljno Rebićevo stanje i hoće li naš napadač biti na raspolaganju u utorak, kada Milan igra ključnu utakmicu u Ligi prvaka. U trećem kolu grupne faze gostuje u Portu i nakon dva uvodna poraza treba pobjedu kako bi ostao u igri za plasman u nokaut-fazu.

Inače, Rebić je već deveti ozlijeđeni igrač AC Milana koji ima golemih problema što se toga tiče…