I TO JE PRVOLIGAŠKI IGRAČ? Fiorentinin kapetan se kandidirao za promašaj godine!

Nastavljaju se pripremni susret europskih klubova diljem svijeta. Benfica je pobjedila u dvoboju protiv Fiorentine 2:1, ali tko zna kako bi na kraju završilo da je kapetan Viola Marco Benassi bio malo prisebniji i da nije promašio zaista nemoguće…

Igrala se 49. minuta, Enrico Chiesa je sjajno uposlio Dušana Vlahovića, ovaj je pogodio stativu i lopta se odbila do natrčalog Benassija na drugoj strani. Već opjevani igrač je neometan s dva metra uspio ljevicom prepucati loptu preko gola i poslati je na vrh tribine, suigrači su gledali u nevjerici…

I kako to biva po starom nogometnom pravilu, Fiorentina je izgubila u sudačkoj nadoknadi, za pobjedu lisabonskih Orlova poentirao je Caio u 93. minuti. Sva sreća pa je ovo bila utakmica bez rezultatskog značaja, Marco bi inače teško mogao objasniti ovaj trenutak dekoncentracije.

DOGAĐA SE I NAJBOLJIMA: POGLEDAJTE NEOBIČNI AUTOGOL DE LIGTA U DVOBOJU PROTIV INTERA!