I TO SE DOGODILO: Pogledajte kako je Korejac iz Salzburga uništio Van Dijka!

Epsku utakmicu odigrali su Liverpool i Salzburg na kultnom Anfieldu. Aktualni europski prvak slavio je 4:3 u vrlo važnoj utakmici s obzirom da su u Napoliju doživjeli poraz 2:0.

Činilo se kako će Liverpool sve obaviti u prvih 45 minuta, ali austrijski prvak pokazao se kao vrlo tvrd orah. Podsjetili su nas kako nisu slučajno razbili Genk s visokih 6:2. No, početak na Anfieldu je bio kao iz noćne more.

Redsi su golovima Manea, Robertsona i Salaha imali već 3:0 do 36. minute! Rezultat je smanjio u 39. minuti sjajni korejski napadač Hee-Chan Hwang. A što je tek ovaj 23-godišnjak napravio na putu do pogotka. Naime, ovaj ofenzivac prvo je lažnjakom poslao Van Dijka po ćevape, a potom prekrasno pogodio za prvi gol Salzburga na Anfieldu.

Na samom početku drugog dijela Salzburg smanjuje na 3:2 preko Takumija Minaminoa. Potom je u 57. minuti ušao briljantni Erling Braut Haland, koji redovito trpa u dresu austrijskog velikana. Trebalo mu je samo tri minute da postigne gol na večerašnjoj utakmici. Bio je to gol za izjednačenje i veliki povratak Salzburga.

No, u 69. minuti opet se ukazao fantastični Salah koji je nakon odlične akcije s Firminom pogodio za 4:3.

U drugom dvoboju između Genka i Napolija vidjeli smo totalnu dominaciju talijanske momčadi, ali susret je završio bez pogodaka.

SVE JE DOGOVORENO: KOVAČ U REKORDNOM ROKU ODLUČIO SRUŠITI BAYERNOV TRANSFER-REKORD!