IAKO JE BIO DVOSTRUKI STRIJELAC, MBAPPE JE SINOĆ RAZBIJESNIO MNOGE NAVIJAČE PSG-A!

Paris Saint-Germain je sinoć na domaćem terenu savladao Juventus s 2:1. Dvostruki strijelac je bio Kylian Mbappe.

Opet ga prozivaju

Nogometaši PSG-a sinoć su pred svojim navijačima s 2:1 pobijedili Juventus u utakmici prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Parižani su poveli već u petoj minuti. Neymar je spektakularno asistirao za Kyliana Mbappea koji je pogodio mrežu Juventusa za veliko slavlje domaćih navijača. Za 2:0 je opet zabio Mbappe, nakon sjajne kombinacije s Hakimijem. Juventus je u 53. minuti smanjio na 2:1 golom McKennieja.

Bez obzira na dva sjajna pogotka, Mbappe je danas meta brojnih kritika zbog jednog detalja s utakmice. Naime, Messi je počeo jednu kontru i dodao je loptu za Mbappea koji je išao sam na gol Juventusa i šutirao je pored gola. To je itekako naljutilo Neymara koji je bio na drugoj stativi i sam čekao loptu da je lagano proslijedi u mrežu.

Francuz je ovime opet pokazao kako misli samo na sebe i kako mu je važnije da zabije hat-trick nego da asistira Neymaru koji je bio sam na drugoj strani. Također, opet su se aktualizirale glasine kako se Neymar i Mbappe ne podnose.