IBRAHIMOVIĆ MOŽE U MIROVINU: Hrvat maestralnim pogotkom oduševio nogometnu javnost u SAD-u!

Bivši igrač Rijeke i hrvatske reprezentacije noćas je oduševio u MLS-u. Hrvat je zabio u 21. i 59. minuti, a ovaj drugi pogodak se može usporediti s golovima najvećih nogometnih majstora.

U stilu najvećih majstora

Hrvatski igrač, Damir Kreilach briljirao je u pobjedi svog Real Salt Lakea, protiv Los Angeles FC-a, u prvoj utakmici osmine finala doigravanja za prvaka. Utakmica je završila 2-3, u korist gostiju iz Salt Lakea, a hrvatski je veznjak upisao čak dva pogotka.

Kreilach je prvo zabio u 21. minuti na asistenciju Brooksa Lennona. Fantastičan drugi pogodak dogodio se u 59. minuti odmjerenim „karate udarcem“, kojeg se ne bi posramio ni Zlatan Ibrahimović. Do kraja utakmice Kreilach se upisao i u listu asistenata.

Podsjetimo, Damir je karijeru započeo u Rijeci, 2007. godine, gdje je igrao do 2013. Nakon toga je nastupao za Union iz Berlina da bi u veljači ove godine preselio u američki Real Salt Lake. Također, Damir je skupio i nekoliko nastupa za mlađe selekcije hrvatske reprezentacije.

Hrvatski nogometni savez dobitnik je Uefine nagrade za razvoj nogometa u Europi!