IBRAHIMOVIĆ SE VRATIO NAKON DUŽE PAUZE: Nakon utakmice svojom objavom zapalio društvene mreže!

Zlatan Ibrahimović sinoć je ubilježio svoj povratnički nastup za Milan nakon duže pauze. Nakon utakmice, oglasio se u svom stilu.

Klasični Ibra

Zlatan Ibrahimović je sinoć ušao u 77. minuti i tako sudjelovao u velikoj pobjedi Milana nad Veronom, 3:2. Za legendarnog Šveđanina je ovo bio povratnički nastup nakon pauze zbog ozljede. Ibra je u ovoj sezoni za Rossonere zaigrao samo jednom, 12. rujna u pobjedi protiv Lazija.

Ibrin sinoćnji ulazak u igru, pri rezultatu 2:2 unio je određenu dozu straha među igrače Verone što je rezultiralo Milanovim pogotkom u 78. minuti. Koray Günter nespretno je reagirao i postigao autogol.

Ibra se nakon utakmice oglasio na društvenim mrežama. Uz fotografiju sebe uz jednog od braniča Verone Zlatan je stavio opis: