NEZAPAMĆENO: Ibru je jedan mladić toliko ‘uništio’ da je legendarni Šveđanin na kraju tražio njegov dres!

Zlatan Ibrahimović i njegov AC Milan nisu se proslavili ove sezone u Ligi prvaka. Legendarni talijanski velikan vratio se u elitu nakon čak sedam godina, ali odmah pri povratku dobili su paklenu skupinu u kojoj su još bili Liverpool, Atletico Madrid i Porto.

U posljednjem kolu Milan je trebao pobjedu protiv Liverpoola za nastavak europske avanture ali to se ipak nije doogodilo. Gostujući trener Jurgen Klopp je uoči ove utakmice napravio velike promjene, pogotovo u obrambenom dijelu svog sastava, ali je Liverpool unatoč tome ostvario novu, šestu pobjedu u skupini, iako je već odavno osigurao prolaz i prvo mjesto.

Milan je poveo golom Tomorija u 29. minuti i s obzirom na tadašnjih 0-0 Porta i Atletica talijanska momčad je bila u osmini finala Lige prvaka. No, kratko je trajala ta domaća sreća jer je Salah izjednačio u 36. minuti. Liverpool je potpuno dominirao na San Siru, a bolja igra naplaćena je u 55. minuti kada je Origi zabio za konačnih 2-1.

Prva zvijezda Rossonera, legendarni napadač Zlatan Ibrahimović, tijekom utakmice je vodio veliku borbu s 22-godišnjem braničem Liverpoola Ibrahimom Konatéom koji je nadmoćno pobijedio u tom duelu. “Tražio sam poslije utakmice Konatéa da zamijenimo dresove. Pobijedio me je u svim duelima na terenu, čak i u onima u zraku Rekao sam mu da ako je uspio zaustaviti mene, onda može svakoga i da se dobro sjeća ovih riječi jer će biti vrhunski stoper”, otkrio je Ibrahimović.

Milanu barem dobro ide u prvenstvu pa se tako nalaze na vrhu tablice Serie A nakon 16 odigranih kola.

TOTALNA FLEGMA: KONAČNO SE OGLASIO TOLIKO SPOMINJANI MARKO LIVAJA!

NIJEMCI OBJAVILI ŠOKANTAN POPIS NOGOMETAŠA I DJELATNIKA KOJI SU KOLABIRALI ILI UMRLI POSLJEDNJIH MJESECI