IDE PRVI IZLAZNI TRANSFER IZ DINAMA: Poznati novinar sve otkrio!

Posve je jasno kako je 26-godišnji napadač, Mahir Emreli, odigrao svoje u dresu zagrebačkog Dinama. Priče o odlasku čak je potvrdio i sam trener Sergej Jakirović.

A sada o tome pišu i poznati strani novinari. Naime, ugledni stručnjak za transfere Lorenzo Lepore također se raspisao o odlasku Emrelija. On će, prema ovom izvoru, napraviti veliki povratak u svoju domovinu gdje će potpisati za prvaka Qarabaga! Tamo je već igrao prije nego što se otisnuo do poljske Legije i hrvatskog Dinama.

Dinamu se priključio početkom 2022. nakon što je zatražio odlazak iz Legije zbog napada navijača. Od tada je za Dinamo skupio 47 nastupa u kojima je zabio deset golova i dodao pet asistencija. U dvije godine u Dinamu se nikada nije uspio nametnuti u prvom sastavu.

Najviše će se pamtiti njegov gol Rijeci na Rujevici u sezoni 2021/2022. Tada je Emreli svojim pogotkom započeo preokret Dinama koji je pobjedom 2:1 napravio veliki korak prema naslovu prvaka.

I u ovoj sezoni je Emreli u malom broju minuta skupio solidne brojke. U 14 nastupa u Supersport HNL-u, od kojih je od prve minute igrao u četiri, skupio je četiri gola i tri asistencije. Kao najvažniji pogotci ističu se gol Osijeku u velikom preokretu Dinama na Opus Areni te pogodak Varaždinu u 94. minuti kojim je Dinamo spasio bod.