IDEMO PO JEDINU TITULU KOJA NAM NEDOSTAJE: Evo kad igramo finale!

Hrvatska rukometna reprezentacija plasirala se u finalu europskog prvenstva u rukometu. Nakon epske borbe izabranici Line Červara srušili su moćnu Norvešku, i to nakon čak dva produžetka. Rezultat je 29-28 za ‘Kauboje’. Pogodak za prolazak u finale postigao je Željko Musa pet sekundi prije kraja susreta.

U glavnom gradu Švedske, Stockholmu, vidjeli smo epskih 80 minuta, a možemo kazati kako je bolja momčad otišla u finale. Tamo će nas čekati bolji između Španjolske i Slovenije.

Igračem utakmice proglašen je naš veliki kapetan Domagoj Duvnjak koji je postigao čak osam pogodaka. Tu je bio i inspirirani Igor Karačić koji je zabio šest golova. A posebno briljantan na vratima bio je Marin Šego koji je izluđivao Norvežane. Ipak, treba pohvaliti sjajnog Sagosena koji je postigao nevjerojatnih 10 golova.

‘Kauboji’ će sada pričekati protivnika, a finale je na rasporedu u nedjelju s početkom u 16:30.

Posebno za kraj treba pohvaliti čudesne navijače koji su bili fantastični čitavih 80 minuta, a vjerujemo kako su spremni za veliko finale. Hrvatska je dosada osvojila pet medalja na europskim prvenstvima, srebra 2008. i 2010. te bronce 1994., 2012. i 2016. Nadajmo se kako će napokon doći jedini trofej koji nam nedostaje.

Koliko naši mogu biti sretni zbog Duvnjaka najbolje možete vidjeti OVDJE.