Igrači u Njemačkoj dogovorili rezultat koji svima odgovara, dodavali se na centru

Rijetko viđena situacija dogodila se na utakmici njemačke četvrte lige između FSV Frankfurta i SV Elversberga. Posljednjih 12 minuta utakmice pri rezultatu 1:1 nitko nije napadao jer je rezultat odgovarao i jednima i drugima.

Elversbergu je taj rezultat značio promociju u treću ligu, a Frankfurtu ostanak u četvrtoj. Braniči Elversberga čuvali su loptu posljednjih 12 minuta, a suparnici ih nisu napadali.

Odmah poslije sučevog zvižduka igrači obje momčadi zajedno su proslavili remi. Frankfurt je osigurao ostanak jer ima tri boda više od pratnje i za 14 pogodaka bolju gol-razliku, a Elversberg je osigurao naslov u četvrtoj ligi.

“Oni nisu htjeli napadati, a mi im nismo htjeli uzeti loptu. Meni je to razumljivo. I druge dvije momčadi bi učinile isto na našem mjestu”, poručio je sportski direktor FSV-a Thomas Brendel.

BOMBA IZ PORTUGALA: BENFICA KUPILA HRVATA ZA 5 MILIJUNA EURA!