Imali su 84,5% posjeda lopte, 30 udaraca, igrača više i svejedno izgubili 2:1

Niti trideset udaraca na gol, od čega šest u okvir, igrač više od 77. minute i rekordnih 84,5% posjeda lopte nije pomoglo igračima Stuttgarta da svladaju posljednju momčad 2. Bundeslige, Wehen Wiesbaden.

Naprotiv, Stuttgart je izgubio 2:1, Wehen je ostvario tek drugu pobjedu sezone i ova utakmica upisana je u povijest. Domaćin je primio pogodak već u trećoj minuti, u 11. je došao do izjednačenja, ali samo sedam minuta kasnije gosti su šokirali Mercedes-Benz Arenu.

Stuttgartovih 84,5% novi je rekord 2. Bundeslige, ali ni to nije bilo dovoljno pa su upisali drugi poraz sezone.

“Ima dana kada jednostavno ništa neće ući u gol”, rekao je nakon utakmice Stuttgartov trener Tim Walter i time savršeno sumirao događanja na Mercedes-Benz Areni u petak navečer.

POZNATI PORTAL TVRDI: Liverpool dovodi ovog igrača Dinama!