IMALI SU PUNO TOGA ZA VIDJETI: Evo čiji skauti su jučer bili na Rujevici!

Dinamo Zagreb slavio je 1:2 u velikom derbiju na Rujevici protiv Rijeke u sklopu 33. kola HNL-a. Modri su ovom pobjedom pobjegli Rijeci na +4 uoči posljednja tri kola.

Nakon gola Marka Pjace iz jedanaesterca u 50. minuti za Dinamo su zabijali Bruno Petković, sjajno iz slobodnog udarca u 75., i Arber Hoxha za pobjedu u 89. minuti. Dinamo sad tri kola prije kraja natjecanja ima četiri boda više od drugoplasirane Rijeke.

Osim domaćoj javnosti, utakmica je bila zanimljiva i stranim skautima pa tako Germanijak.hr prenosi kako su na tribinama uočeni skauti iz Italije: Genoe, Parme i Udinesea. Osim njih, bio je tu i skaut Manchester Citya, a i Stuttgarta.

Također se šuška kako su neki od navedenih klubova došli gledati upravo Brunu Petkovića koji je odigrao još jednu maestralnu partiju u dresu Dinama.

Već se neko vrijeme spominje kako bi Petković mogao napustiti Maksimir, a s ovakvim igrama cijena samo raste… Ugovor je potpisao do ljeta 2025., a u idućem prijelaznom roku, šuška se, može napustiti Maksimir za dva i pol milijuna eura. Bagatela za gore navedene klubove.