IMAMO BISERA GODINE: Igrač Porta dobio dva žuta kartona u dvije minute!!

Vatreno je na uzvratnoj utakmici Lige prvaka između Juventusa i Porta. Portugalski prvak donio je prednost od 2:1 prve utakmice, a u Torinu su odigrali sjajno prvo poluvrijeme.

U 17. minuti preagresivan je u svom 16-ercu bio branič Juventusa, Merih Demirel. Sudac Kuipers odmah je pokazao na bijelu točku, a u vodstvo je Porto doveo veznjak Sergio Oliveira. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

A onda show na samom početku drugog dijela. Chiesa je već u 49. minuti poravnao rezultat nakon asistencije Cristiana Ronalda. U 52. minuti napadač Porta, Mehdi Taremi, dobiva prvi žuti karton zbog prekršaja, a samo dvije minute poslije dobiva drugi žuti odnosno isključujući crveni.

Portugalski prvak sada ima nevjerojatno težak zadatak izdržati do kraja utakmice…