IMAMO BISERA GODINE: Joao Felix dobio dva žuta kartona u 20 sekundi!

Utakmicu bez golova danas su odigrali Atletico Madrid i Athletic Bilbao u sklopu petog kola španjolske La Lige.

Klub iz Madrida bio je bliže pobjedi s obzirom da su imali čak 14 udaraca prema vratima gostiju ali rezultat se nije mijenjao. No, veliku glupost u drugom poluvremenu napravio je mladi superstar Joao Felix. Zvijezda Atletica i reprezentacije Portugala je zbog udarca laktom u 78. minuti dobila žuti karton.

No, Felix se nije pomirio s tom odlukom pa je otišao korak dalje. Nakon što je dobio žuti karton, Felix je sudiji Jesusu Manzanu Gilu poručio u lice da je lud, tako da je odmah dobio i drugu javnu opomenu, što je rezultiralo isključenjem.

Utakmica je završena rezultatom 0:0 tako da su oba tima ostala neporažena nakon pet odigranih duela. Atletico je na omjeru od tri pobjede i dva remija, dok je Athletic na skoru dva trijumfa i tri neriješene utakmice.

Inače, ovo je prvi crveni karton u karijeri mladog Portugalca…

BILO JE I VRIJEME: EVO TKO BI TREBAO POSTATI NOVI TRENER MANCHESTER UNITEDA!