IMAMO GOL SEZONE U PREMIERSHIPU: Pogledajte što je na napravio Eriksen u pobjedi kod Chelseaja!

32. kolo engleskog Premiershipa donijelo je derbi između Chelseaja i Totttenhama. Spursi su slavili 1:3, a igrač utakmice po mnogima je Eriksen. Još je briljirao sjajni dvostruki strijelac Alli.

Chelsea poveo, ali…

Chelsea je poveo u 30. minuti preko Morate, a sjajni Eriksen ukazao se u prvoj sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena te prekrasnim udarcem donio izjednačenje.

Drugi dio utakmice obilježio je Dele Alli koji je pogađao u 62. i 66. minuti.

Spursi su ovom pobjedom pobjegli ‘Plavcima’ na +8. Čvrsto drže 4. mjesto, a imaju utakmicu manje od Liverpoola pa ih uz nova tri boda mogu preskočiti. S druge strane, Conte i njegov Chelsea može spasiti samo čudo da iduće godine zaigraju Ligu prvaka. Malo bolje šanse ima Arsenal koji zaostaje čak 13 bodova za Tottenhamom. Topnici su u četvrtfinalu Europske lige i ukoliko osvoje to natjecanje, iduće sezone imaju zagarantirano mjesto u skupini Lige prvaka.