IMAMO PROMAŠAJ SEZONE: Klopp ostao u nevjerici nakon promašaja Manea!

Aktualni europski prvak Liverpool slavio je s 4:3 protiv Red Bull Salzburga na Anfieldu nakon prave drame. Vodio je Liverpool s 3:0, ali je austrijski prvak uspio izjednačiti. Ipak, Salah se svojim drugim golom na utakmici pobrinuo da bodovi ostanu u Liverpoolu.

Imao je Liverpool vodstvo od 3:0 već nakon 36 minuta, ali golovi Manea, Robertsona i Salaha nisu bili dovoljni za mirno privođenje utakmice kraju. Hee-Chan je u 39. smanjio, a u nastavku susreta Minamino i Haaland doveli su utakmicu u egal.

U 67. minuti Salah je zabio za 4:3 i doveo Liverpool u vodstvo, a onda je u 74. minuti utakmice Mane imao priliku zaključiti utakmicu golom, ali je s oko tri metra uspio glavom promašiti praznu mrežu Salzburga. Ni Klopp nije mogao vjerovati što gleda.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

SENZACIONALNI PREOKRET: BIH OTIMA TALENTIRANOG STOPERA HRVATSKOJ?

SVE JE DOGOVORENO: Kovač u rekordnom roku odlučio srušiti Bayernov transfer-rekord!