IMAMO PROMAŠAJ SEZONE: Pogledajte što je promašio Kane!

Engleski nogometaš Harry Kane danas je jedan od najboljih napadača na svijetu. Sjajni igrač Tottenham Hotspura danas je bio najbolji igrač svoje momčadi u domaćoj ligaškoj pobjedi protiv Brightona 2:1.

Kane je zabio za 1:0 na samom početku utakmicu ali ga je poništio Lamptey na početku drugog poluvremena. Joker s klupe za Mourinha bio je veliki povratnik Gareth Bale koji je u 73. minuti zabio pobjednički gol vrijedan velika tri boda za Spurse.

No, samo dvije minute prije Baleovog gola dogodio se nestvarni promašaj Kanea. Nakon kornera lopta je došla do Kanea koji je sa svega pola metra pogodio stativu. Njegov nestvaran promašaj pogledajte OVDJE. No, na Kaneovu sreću samo dvije minuta kasnije Tottenham je poveo sa 2:1 golom Garetha Balea.

Tottenhamu sada predstoji gostovanje kod Ludogoreca u sklopu Europske lige, a onda će u goste kod našeg Bilića koji vodi WBA.